وست هالیوود سیاست “پیشگامانه” گیاهی را اعلام می کند

غرب هالیوود به محیطی دوستدار گیاهخوارن تبدیل می شود.

شهرداری غرب هالیوود به مصوبه ارائه غذاهای گیاهی در تمام رویدادها و جلسات رای مثبت داده است. 

در دنیایی که سالانه حدود 92 میلیارد حیوان خشکی (به علاوه حدود دو تریلیون ماهی*) برای غذا کشته می شوند، به خوبی شناخته شده است که گزینه های گیاهی تا حد زیادی رنج حیوانات را کاهش می دهد.

و همانطور که سند سیاست هالیوود غربی بیان می کند، انتخاب غذاهای گیاهی برای انسان نیز مفید است.

هنجارهای فعلی غذایی بسیاری مواقع چالش برانگیز هستند، به ویژه برای افرادی که دارای محدودیت های غذایی فرهنگی و/یا مذهبی هستند، و افرادی که دارای آلرژی های خاص یا رژیم های غذایی تجویز شده از نظر پزشکی هستند، در رویدادها و جلسات احساس می کنند چیزی برای خوردن پیدا نمی کنند. در این سند آمده است که غذاهای با پیش‌فرض گیاهی برای 30 تا 50 میلیون آمریکایی که به لاکتوز حساسیت دارند همچنین مفید است.

مطالعات نشان داده اند که خوردن یک رژیم غذایی گیاهی، ردپای کربن فردی ما را حدود 75 درصد کاهش می دهد . پرورش صنعتی حیوانات در حدود 16.5 درصد از انتشار گازهای گلخانه ای نقش دارد و همچنین عامل اصلی جنگل زدایی و از بین رفتن تنوع زیستی است.

در این سند آمده است: «ارائه غذاهای گیاهی به‌طور پیش‌فرض ثابت کرده است که یک استراتژی فوق‌العاده مؤثر و در عین حال ساده برای حمایت از مردم در مصرف غذاهای سالم‌تر و پایدارتر است، در نتیجه آب، زمین و ردپای کربن را کاهش می‌دهد».

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *