• نمایشگاه تلنگر ۹۸/۷/۱۳ الی ۱۸ مهرماه در دانشگاه تبریز

در پنجمین نمایشگاه سلامت روان تحت عنوان« تلنگر» انجمن تغذیه طبیعی و گیاهخواری آذربایجان شرقی برای پنجمین بار حضور یافت.

این نمایشگاه با محوریت آشنایی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی برای پنجمین سال متوالی در دانشگاه تبریز برگزار می شود. و افتخار جضور همیشگی در ان را داشته ایم.

  • هدف حضور

    به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، این نمایشگاه بیشتر به منظور آشنایی دانشجویان و به ویژه دانشجویان جدیدالورود با آسیب های اجتماعی برگزار می شود. بدین خاطر این نمایشگاه فرصت مغتنمی است تا با توجه به اهداف انجمن در زمینه معرفی اهمیت یک رژیم تغذیه سالم و طبیعی و حفاظت از ارزش های محیط طبیعی و تاثیر آنها بر انسجام اجتماعی در ان حضور فعال داشته باشیم.

  • ویژگی ها

پنجمین نمایشگاه سلامت روان تحت عنوان« تلنگر» در 16 غرفه در قالب بروشور، کتاب، پوستر، عکس، سی دی، نمایش فیلم، تالار گفتگو، تست پزشکی و … برای بازدید علاقمندان دایر شد. بازدیدکنندگان در این نمایشگاه با برخی آسیب های اجتماعی آشنا شدند. از جمله این آسیب ها  شامل اثرات سوء مصرف مواد مخدر، قرص های روان گردان و لزوم حفاظت از محیط زیست، تاثیرات اجتماعی تخریب های زیست محیطی بر زندگی شهروندان و جوامعمان و … بود.

در این نمایشگاه کارشناسان و نمایندگان دستگاه های شرکت کننده با حضور در غرفه های خود راهنمایی ها و مشاوره های لازم را در خصوص محورهای نمایشگاه به بازدید کنندگان ارایه کردند.

همین گزارش حاکی است:

در بر پایی این نمایشگاه 20 سازمان و نهاد از جمله استانداری آذربایجان شرقی، نیروی انتظامی، شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر، اداره کل ورزش و جوانان، هلال احمر، دانشگاه علوم پزشکی تبریز، پدافند غیر عامل استان، بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی(ره) ، سازمان های مردم نهاد وابسته به بهزیستی استان آذربایجان شرقی، انجمن معتادان گمنام(Na)، معاونت امور اجتماعی شهرداری تبریز، سمن های مردم نهاد، انجمن صنفی مراکز درمانی سرپایی اعتیاد، اورژانس اجتماعی 123 استان، مرکز بهداشت و مشاوره دانشگاه تبریز، پلیس مبارزه با مواد مخدر و … نیز همکاری داشتند.
این نمایشگاه از سوی مدیریت امور اجتماعی دانشگاه تبریز تا 18 مهرماه از ساعت 9 صبح لغایت ۱۶ در خیابان اصلی این دانشگاه برگزار شد.

پنجمین نمایشگاه «سلامت روان» در دانشگاه تبریز گشایش یافت

This post is also available in: Persian