تعویض و برگشت

تعویض

شرایط و مدت زمان تعویض کالا

2 روز تضمین تعویض کالا، ویژه ی مشتریان فروشگاه مهر وگان
مشتریان فروشگاه مهر وگان برای آزمایش کالای خریداری شده تا 2 روز فرصت دارند. در صورتی که کالای خریداری شده دارای ایراد باشد، فروشگاه مهر وگان، کالا را برای آنها تعویض خواهد نمود.
چنانچه کالای مورد نظر در انبار موجود نباشد، مشتریان ارجمند دو انتخاب خواهند داشت؛
1- دریافت کالای مشابه به انتخاب خود
2- انصراف از خرید و دریافت وجه پرداختی
لازم به توضیح است که در هر دو حالت، این پروسه حداکثر ظرف 2 روز کاری انجام خواهد شد. هزینه ی کالای تعویض شده نیز بر عهده ی فروشگاه مهر وگان است.

شرایط تعویض کالا

1- مشتری باید ظرف تعداد روز پس از دریافت کالا، نسبت به اعلام ایراد کالای خریداری شده اقدام کند.
2- ایراد می بایست به تأیید کارشناسان فروشگاه مهر وگان برسد.
3- ایراد ناشی از استفاده نادرست از کالای خریداری شده، ضربه و یا سایر مشکلات عمدی نباشد.
4- چنانچه ایراد مورد تأیید کارشناسان قرار نگیرد، کالا به مشتری عودت داده می شود و هزینه ارسال بر عهده ی خریدار است.

روش های بازگرداندن محصول

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از اولویت‏ های فروشگاه مهر وگان بوده است و فروشگاه مهر وگان در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی فروشگاه مهر وگان خدماتی را در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته است که به شرح زیر هستند:

1- اشکال در کالای خریداری شده

از آنجا که گاهی مشتریان برای تست کالای خریداری شده به فرصت نیاز دارند، در راستای خدمت رسانی بهتر، فروشگاه مهر وگان فرصت تست کالاهای فروخته شده را تعداد روز کاری پس از تحویل در نظر گرفته است.
جهت استفاده هر چه بهتر از این سرویس، اشکال و یا ایراد باید حداکثر تا 2 روز کاری پس از دریافت کالا، از طریق شماره تلفن 04133287128 و یا ارسال ایمیل در قسمت تماس با ما – در وب سایت – به خدمات پس از فروش فروشگاه مهر وگان اطلاع داده شود.
کارشناسان خدمات پس از فروش ما ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل می کنند. در صورتی که ایراد توسط کارشناسان فروشگاه مهر وگان تأیید شود، کالا تعویض خواهد شد و یا می توانید کالای خود را با محصول دیگری جایگزین نمایید. برای ارسال کالای دارای ایراد به فروشگاه مهر وگان، لازم است کالا به ‏خوبی بسته بندی و فاکتور به همراه آن ارسال شود.
توجه: این سرویس اشکالاتی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد می شود، را شامل نمی شود.
از هنگامی که وضعیت کالا در واحد خدمات پس از فروش، مشخص شود، در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 2 روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

2- مغایرت کالای خریداری شده با اطلاعات سایت

در شرایطی که در مشخصات کالای دریافت شده با سفارش ثبت شده، اختلاف وجود داشته باشد، یا در صورت مغایرت مشخصات کالای دریافت شده با اطلاعات درج شده در سایت یا با سفارشی که در پروفایل مشتری ثبت شده است، به نکته های زیر دقت بفرمایید:
در چنین مواردی امکان تعویض یا استرداد کالا در صورتی وجود دارد که مغایرت ظاهری و فیزیکی مانند رنگ که بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش فروشگاه مهر وگان اطلاع داده شود و همچنین کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
جهت هماهنگی از طریق شماره تلفن شماره تلفن و یا از طریق ارسال ایمیل به خدمات پس از فروش فروشگاه مهر وگان اطلاع داده شود. در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.
از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش فروشگاه مهر وگان، کالا را دریافت و درخواست مشتری را تأیید کند، در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 2 روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
توجه: هزینه های ارسال کالا در صورت تأیید ایراد و یا وجود مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت، به عهده فروشگاه مهر وگان است.

3- آسیب های فیزیکی ناشی از حمل و نقل

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشگاه مهر وگان تنها در صورت تأیید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می کند.
آسیب های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 1 روز کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش فروشگاه مهر وگان اطلاع داده شود. کالای آسیب دیده، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است، به همراه صورت جلسه ی رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور، به خدمات پس از فروش فروشگاه مهر وگان ارسال شود.
توجه: در صورتی که آسیب های ناشی از حمل و نقل در لحظه قابل مشاهده است و یا بسته بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده است، شما می توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به فروشگاه مهر وگان عودت شود.

4- انصراف از خرید

در صورتی که انصراف مشتری از خرید، پیش از ارسال کالا باشد باید هر چه سریع تر انصراف خود را به واحد فروش فروشگاه مهر وگان اطلاع دهد. در این حالت امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش وجود دارد.
از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش، کالا را دریافت و تأیید کند در صورتی که نیاز به استرداد وجه به مشتری باشد، حداکثر تا 2 روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
جهت هماهنگی باید از طریق شماره تلفن شماره ی تلفن و یا ارسال ایمیل از طریق قسمت تماس با ما – در وب سایت – به واحد خدمات پس از فروش فروشگاه مهر وگان اطلاع داده شود.

توجه: پس از دریافت کالا، امکان انصراف از خرید وجود ندارد.