حضور انجمن تغذیه طبیعی آذربایجان شرقی در دوازدهمین جشنواره ارگانیک ایران در تهران

حضور پرشورِ انجمن تغذیه طبیعی و گیاهخواری آذربایجان شرقی در دوازدهمین جشنواره ارگانیک ایران در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران که ۲۸ آبان لغایت ۱ آذر 98 برگزار شد.
در این نمایشگاه، اعضای انجمن با ارائه غذاهای کاملا گیاهی وگان و پخش دفترچه های “گیاهخواری ارگانیک وگان”، روش شرافتمندانه زندگی برای داشتن جهانی صلح آمیز را برای عموم بازدیدکنندگان اطلاع رسانی کردند.
همچنین کتاب های آشپزی گیاهی و دی وی دی هایی در زمینه مضررات گوشت خواری و فواید گیاهخواری و ارتباط گرمایش جهانی با دامداری های صنعتی در بین مردم پخش شد. در این نمایشگاه مشاوره تغذیه طبیعی با ارائه برنامه های لازم برای تغذیه ی ارگانیک و وگان در ۴ روز نمایشگاه به صورت رو در رو و کاملا رایگان انجام پذیرفت.

جشنواره ارگانیک ایران جشنواره ارگانیک ایران جشنواره ارگانیک ایران جشنواره ارگانیک ایران جشنواره ارگانیک ایران جشنواره ارگانیک ایران جشنواره ارگانیک ایران

همچنین شرکت لبنیات گیاهی بکر دعوت انجمن ما را پذیرفتند و ۴ روز در غرفه مان با استند و تست محصولات بکر، باحضور و مشاوره های آقای مهندس جعفرزاده، مدیر و مالک شرکت بکر، موجبات هیجان و اندیشه بسیاری از بازدیدکنندگان در مورد لبنیات بسیار خوشمزه ی کاملا گیاهی را فراهم نمودند.
در اینجا جا دارد از تمام عزیزانی که عاشقانه و خالصانه زحمت کشیدند و موجب رساندن آگاهی و اطلاعات لازم برای هموطنانمان را فراهم کردند صمیمانه تشکر می کنیم و دست تک تک این عزیزان را می بوسیم.

جشنواره ارگانیک ایران جشنواره ارگانیک ایران جشنواره ارگانیک ایران جشنواره ارگانیک ایران جشنواره ارگانیک ایران

This post is also available in: English

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *